#2016-02-04 06:45:21 

Czysta_Kura

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Sopot

Wiek: 33

Hej Wam, chciałabym się dowiedzieć jakie macie opinie na temat kwiatów przygotowywanych na nietypowe okazje. Róże to oczywiście piękne kwiaty ale dość oklepane, może polećcie coś na romantyczne i mniej romantyczne okazje.
#2016-02-04 07:19:42 

NadajeWeter

Użytkownik

Posty: 13

Skąd: Hel

Wiek: 32

Witam, trudno odpowiedzieć jakie kwiaty są na nietypowe okazje, bo jest ich naprawdę sporo. Może wypowiem się na konkretnym przykładzie: na okoliczności związane z pochówkiem kupisz wieniec na pogrzeb, który może zawierać kwiaty wykorzystywane także i w dekoracji ślubnego bukiecika, dlatego wszystko jest kwestią kunsztu aranżacyjnego i gustu. W zasadzie każde kwiaty można odpowiednio dopasować do każdej okazji, kwestią istotną jest jedynie użycie dekoracji, która ucharakteryzuje bukiet na daną okoliczność. Takie jest moje skromne zdanie, które mam nadzieje, że ci pomogło
#2016-02-04 07:53:48 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Witajcie dziewczyny, owszem zgadzam się, że róże stały się oklepane, ale mają swój urok i nie wyobrażam sobie na przykład dnia zakochanych bez tego dodatku. Myślę, że ciekawą propozycją na większość okazji jest podarowanie komuś drzewka. Widziałam kiedyś w jednej z kwiaciarni w Warszawie drzewka Bonsai pani kwiaciarka wykonała je przepięknie. Myślę, że taka roślinka świetnie pasuje zarówno na urodziny, imieniny jak i dzień kobiet, a przy tym jest znacznie trwalsza niż standardowy bukiecik.
#2016-02-04 08:03:01 

BratowaSzwagra

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Chorzów

Wiek: 26

Cześć, to prawda drzewka bonsai są pieknie i świetnie się prezentują na większość okazji. Pamiętam kiedyś dostałam takie drzewko od chłopaka, w sumie bez okazji, ale romantycznie było. Drzewko niestety zostało w moim rodzinnym domu, bo teraz mieszkam u niego, ale gdy wracam czasami na weekendy pielegnuję go by pięknie wyglądał w moim starym pokoju.
#2016-02-04 09:23:23 

Setia

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Annopol

Wiek: 33

Drzewko bonsai ok., ale nie na wszystkie okazje, to moja opinia
#2016-02-04 09:45:32 

VicktorX

Użytkownik

Posty: 103

Skąd: Warszawa

Wiek: 42

Witam miłe panie, zgadzam się z Wami, że kwiaty mają swój urok, ale na romantyczne okazje takie jak rocznice moja zona bardziej cieszy się z bukietu róż, niż z takiego drzewka. Myślę, że bonsaj lepsze jest na jakieś imieniny-urodziny dla matki, ciotki czy koleżanki, niż dla ukochanej kobiety.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015