#2016-01-24 21:57:48 

DarkAngel

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Ełk

Wiek: 28

Chciałabym się was poradzić o to jak dbacie o siebie po ciąży. Wiadomo, że nasze ciała zarówno w trakcie jak i po ciąży się radykalnie zmieniają i warto by było wymienić się doświadczeniami.
#2016-01-24 23:31:04 

Czysta_Kura

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Sopot

Wiek: 33

Ja w ciązy strasznie bałam się rozstępów, więc namiętnie używałam kremów dla kobiet w ciąży, staram się ćwiczyć jak długo tylko mogłam ale nic to nie dało, mój brzuch wygląda strasznie. Jeszcze jest za wcześnie na laser, ale jak tylko już lekarz wyrazi zgodę to usuwam rozstępy laserowo :)
#2016-01-25 01:22:00 

Setia

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Annopol

Wiek: 33

Ja na szczęście nie miałam takiego problemu. Ale fakt sporo przytyłam, teraz zapisałam się na fitness i mam nadzieję wrócić do poprzedniej formy. Natomiast chciałabym się was poradzić w temacie domowych sposobów na powiększanie ust. Podczas ciąży zatrzymywała mi się woda w organizmie i moje chiało puchło, w tym usta. Mój chłopak szalał wówczas na ich punkcie i chciałabym by znów tak było.
#2016-01-25 03:42:39 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Szczęściara, też bym chciała tylko chudnąć. Usta można powiększyć kwasem hialuronowym nawet u kosmetyczki… Ja nabawiłam się żylaków na łydkach. Nie noszę żadnych sukienek ani spódnic. Strasznie mi ten mankament przeszkadza i mam duże kompleksy. Może też powinnam się zoperować.
#2016-01-25 03:54:21 

Czysta_Kura

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Sopot

Wiek: 33

To chyba rozsądne podejście, po co masz się męczyć i wstydzić skoro można to wyleczyć :) A ja na usta nakładam specjalny błyszczyk z niemiec z jadem pszczoły, rewelacja. Ale słyszałam, ze pomagają również specjalne ćwiczenia zawiązane z mimiką. Poszukaj sobie.
#2016-01-25 05:40:28 

Babiczka

Użytkownik

Posty: 128

Skąd: Malbork

Wiek: 41

Ja nie mam czasu o to by o siebie zadbać, mój maluszek ciągle płacze, podejrzewam kolkę. Tak bardzo chciałabym mieć czas dla siebie, żeby ładnie się ubrać, umalować, albo chociaż się wyspać. Może znacie jakiś sprawdzony sposób na niemowlęcą kolkę? Kładłam już ciepłe pieluszki, pije koper włoski, masuję mu brzuszek, ale nic nie pomaga…
#2016-01-25 05:56:03 

Mila

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Aleksandrów Kujawski

Wiek: 23

Może spróbuj inaczej układać dziecko przy karmieniu, albo skonsultuj się z lekarzem w sprawie jakichś ziołowych środków farmaceutycznych. U moich dzieci wystarczał sam koper włoski.
#2016-01-25 08:48:26 

Husar

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Może to dziwnie zabrzmi z ust mężczyzny, ale czy schowała się wam skóra po ciąży? Moja dziewczyna ma z tym problem, a nie chce ze mną o tym rozmawiać.
#2016-01-25 11:06:54 

DarkAngel

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Ełk

Wiek: 28

Może nie okazujesz jej swojej akceptacji i myśli, że ci się taka nie podoba? Daj jej więcej czasu dla niej taka zmiana w ciele to też ogromny szok.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015