#2015-12-30 09:25:45 

Malta

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Witam. Jestem właścicielką znanego, przytulnego placyku zabaw dla dzieci w centrum handlowym. Rodzice idąc na zakupy często zostawiają nam pod opiekę swoje pociechy. Mamy doskonałych animatorów i bardzo fajne wyposażenie. Zrobiłam ostatnio malutki remont, by odnowić to miejsce. Chcę jeszcze ciekawiej zagospodarować ściany. Jakieś pomysły?
#2015-12-30 11:02:36 

Setia

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Annopol

Wiek: 33

Witam. Ja bym zainwestowała w naklejki samoprzylepne na ścianę. Sprawdzają się one zawsze, bo są zarówno bardzo ładne, jak i łatwe w użyciu. Ponadto nie są drogie i są bardzo łatwo dostępne.
#2015-12-30 11:17:02 

Rico

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 27

Dzień dobry. Ja uważam, że byłaby pani bardziej zadowolona z szablonów malarskich. Może na początku jest przy nich odrobinę więcej pracy, jednak ma pani gwarancję, że nie będą się odklejać i posłużą dłużej.
#2015-12-30 13:27:12 

Pink

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Działdowo

Wiek: 20

Dzień dobry. Ja na pani miejscu nakleiłabym zwykłe fototapety dla dzieci. Jest tyle przepięknych opcji dostępnych na rynku, że na pewno jakieś spełnią pani oczekiwania. Ja swojej córce w pokoju nakleiłam ostatnio obraz parku rozrywki, więc codziennie czuje się jak w wesołm miasteczku. Jest zakochana w tej fototapecie. Ja zresztą też. Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015